Hakkımızda

Kafa Film

 

HAKKIMIZDA

2014 yılında internet hayatına başlayan kafafilm.xyz hızlı ve etkili bir şekilde girdiği Film ve Sinema yayını konusundaki hizmet hayatında kısa sürede bir çok kullanıcı kitlesi tarafından beğenilerek takip edilmiştir. O dönemlerde film sitemizin tek amacı kullanıcılarını memnun eden ve ziyaretçilerini film konusunda yeterli içerikle karşılamaya çalışan bir misyon edinmektir. Ve bu misyona sadık kalarak film tutkunlarının beğendiği adresler arasında olmak bize mutluluk veren en önemli etkendir. Ancak bir süre sonra oluşan bir talihsizlik bizi çok değer verdiğimiz kullanıcı kitlemizden bir süreliğine uzaklaştırmıştır.  Yönetici firmanın film alanındaki faalliyetlerini durdurması  2015 Yılında web hayatında kesintiler yaşamamıza sebep olmuştur. Bu kesinti kısmen yeni strateji üretmek  ihtiyacından doğup kısmende mevcut sistemi ilerletecek bir yönetici arayışından olmuştur. Sonuç olarak  1999 yılında kurulmuş Alternatif KemaL – Design  Ceosu  ” Kemal Caglayan ” Bey tarafından geçtiğimiz yıl film severler ile tekrar buluşturulan kafafilm.xyz gerek Webmaster yöneticilerinden gerek ise Film izleyicilerinden tam not almıştır.

 

TEMEL ÖZELLİK

kafafilm.xyz Google odaklı ziyaretçi havuzuna sahip, kullanıcı dostu olmayı prensip edinen bir film izleme sitesidir. Önceliğimiz izleyicilerimizi kalitesi düşük yayınlardan kurtarmak ve Hd &  4K kalitede yeni filmleri izletmektir. En Son Çıkan Filmleri her gün analiz eden sitemiz yeni filmler ve eski filmleri eşşiz bir film havuzunda birleştirirerek hiç bir ücret talep etmeden aracı yayıncı yöntemi ile Film tutkunlarına sunmaktadır.

 

HİZMET ALAN PORTFÖYÜMÜZ

kafafilm.xyz sizlere Yerli ve Yabancı filmleri kesintisiz sunduğu gibi yine bu filmlerden Türkçe dublaj veya altyazılı sunumlarda hazırlamaktadır. Yine Film Türleri ve zamanlamaları açısından kullacılarının aradığı filme kolay bir şekilde ulaşması için hür türlü detay esktra hizmet olarak hazırlanmıştır. Film izlemenin yanı sıra Bir çok türde Video izleme olanağı içerik çeşitliliği açısından web sitemizde alternatif hizmetler olarak sunulmaktadır. Alternatif hizmetlere  bir örnek olarak da Canlı Tv izleme bölümü gösterilebilir. Bu bölümde popüler Tv kanalları Hd kalitede anlık Tv yayını takip etmek isteyen ziyaretçilerin faydalanması için hizmete Açılmıştır.

HEDEFİMİZ

Kafafilm.xyz  kullanıcı dostu, ziyaretçilerini zararlı reklam türleri ile rahatsız etmeyen ve kesinlikle film izlemek isteyen kişilere en iyi hizmeti sunmak için oluşturulmuş bir Sinema izleme platformudur. Amacımız bu alanda hizmet veren siteler ile dürüstçe bir rekabet kurup onlarında daha ileriyi hedeflemesi ve asıl kazananların film sever internet kullanıcılarının olmasıdır.

EKİBİMİZ

Tüm Kategorilerimiz için herbiri Ayrı Olmak üzre Toplam 20 içerik Sağlayıcı Ve 3 Yönetici-Adminden  Oluşan bir Aileyiz…

NOT: ” İçerik Sağlayıcı Bilgisi Paylaşmaktan Çekinmemizin Sebebi Kişilerin Bilgisinin isteği Haricinde kişisel bilgilerinin Paylaşıma Kapalı Olmasındandır. “